פרופיל

סוכנות הביטוח של הקיבוצים

ביטוח חקלאי סוכנות לביטוח בע”מ הוקמה במטרה לשרת את סקטור הקיבוצים ולדאוג לצרכיו הייחודים, בין אם מדובר בפרטים או בקולקטיביים. אתם מוזמנים לקרוא על סוכנות ביטוח המכירה באופן ספציפי את הצרכים הייחודים שלכם ופועלת מתוך ראייה ערכית וארוכת טווח.
נהנים מהישגים מול חברות הביטוח
אוכלוסיית הקיבוצים הינה אוכלוסיה רחבה ובעלת כוח השפעה. כוחו של סקטור זה, השפה האחידה והצרכים המשותפים מאפשרים לקיבוצים ליהנות מהישגים פיננסים ומתנאים ייחודים מול חברות הביטוח ולטובת המבוטחים.
בהקשר זה הוקמה חברת ביטוח חקלאי הנמצאת בבעלות הקיבוצים ומשרתת את הסקטור הייחודי מזה 80 שנה באמצעות חברת הבת, ביטוח חקלאי סוכנות לביטוח בע”מ. כך נהנים המבוטחים מקשר ייחודי שיסודו בקשרי בעלים, ונהנים ממגוון מוצרים ייחודים במחירים אטרקטיביים מצד אחד, ומתחושת ביטחון, אמינות, שקיפות ומקצועיות מצד שני.

בכל מקום על המפה

המשרדים המרכזיים של ביטוח חקלאי סוכנות לביטוח בע”מ נמצאים בתל אביב, אך הסוכנות מספקת שירותים בכל אזורי הארץ באמצעות 12 מנהלי אזורים ואנשי שטח, הפרושים לאורכה ולרוחבה של ישראל: גולן וגליל, גליל מערבי, עמקים וסובב כנרת, השרון והכרמל, מרכז, דרום ועוטף עזה וערבה דרומית.

דרך הניהול הייחודית מאפשרת לכל אחד מהקיבוצים, וחבריהם לקבל שירות מקצועי ומיידי בעת הצורך, ללא בזבוז זמן יקר.

לקוחות שהם חברים

ביטוח חקלאי סוכנות לביטוח בע”מ קיימת בזכות עבודה קשה ומקצועית של כ – 40 עובדים. כל העובדים הם בעלי ותק מקצועי גבוה מהמקובל בענף, מכירים את לקוחותיהם ומספקים שירות מקצועי לצד יחס אישי וחם.

ביטוח חקלאי סוכנות לביטוח בע”מ מספקת שירותי ביטוח לכ – 250 קיבוצים ומפעליהם, מועצות אזוריות, מפעלים אזוריים ושיתופיים.
כמו כן מספקת הסוכנות מענה מקצועי גם ללקוח הפרטי: חבר קיבוץ, תושב, שכיר בקיבוץ ועוד..
מעצם היותה של הסוכנות סוכנות מומחים לתחום הקיבוצים, כל אחד מלקוחות הסוכנות מקבל מענה ביטוח מקיף לצרכיו, המאפשר לו ליהנות מראש שקט.

עקרונות מנחים

ביטוח חקלאי סוכנות לביטוח בע”מ פועלת בהתבסס על עקרונות מנחים:

  • חשיבה לטווח ארוך למען עתיד דור המייסדים ודור ההמשך
  • פתרונות ביטוחיים ייחודיים עבור התנועה הקיבוצית וההתיישבות הכפרית
  • הסתכלות על הסקטור הקיבוצי כעל קבוצה שכל חבריה שווים
  • ערבות הדדית בין הקיבוצים וחבריהם
  • אינטרס כלכלי משותף לסוכנות ביטוח חקלאי סוכנות לביטוח בע”מ, לביטוח חקלאי ולקיבוצים
כלי נגישות

Powered by - Wemake